Кому війна, а кому «рідна матір». Події, що нині відбуваються в країні показали «справжнє обличчя» кожного. І поки наші бійці потребують допомоги, хтось робить на цьому піар і нахабно обкрадає нужденних.

Так, далекоглядний депутат Тернопільської міської ради Михайло Сиротюк вже почав готуватися до виборів. Фонд Олексія Оскера звертався до його «волонтерського» штабу з проханням про допомогу жителям Українки, однак ми отримали відмову. Згодом, туди ж звернулися кілька батальйонів з Житомирщини. Попросили допомогти з продуктами харчування, натомість відповідь ідентична.
Мовляв, нічого немає.

Як вдалося з’ясувати нашому Фонду, Сиротюк отримував гуманітарну допомогу. Однак йшла вона не за призначенням, а на підняття рейтингу Всеукраїнського об’єднання «Свобода», від якого депутат балатувався. Як виявилось, роздавав посадовець її не переселенцям, не солдатам, не нужденним, а своїм майбутнім виборцям. Таким чином Сиротюк намагався отримати підтримку електорату та їх голоси.

Від гострого коментаря не втримався і волонтер Олексій Оскер: «Передаю привіт, Михайлу Сиротюку, який «годується» з благодійного штабу. Я вас «згною» у Генпрокуратурі».

В решті, напризволяще захисників не залишили. Благодійний Фонд Оскера закупив їм продукти харчування та усе необхідне.